Bramy dwuskrzydłowe

AVIS » Bramy » Bramy garażowe » Bramy dwuskrzydłowe
 

Bramy rozwierne to proste rozwiązanie w garażach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Różne warianty wykonania i kolorystyki pozwalają na dopasowanie do stolarki czy elewacji garażu.

Dowiedz się więcej o bramach rozwiernych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:

Wykonanie

Bramy można wykonywać praktycznie na każdy wymiar. Dostępne są w różnych układach poszycia, kolorach oraz w wersji nieocieplanej i z dociepleniem płaszcza. Ponadto mogą być jako jedno lub dwuskrzydłowe z podziałem symetrycznym i niesymetrycznym. Jako dodatkowe wyposażenie można wstawić przeszklenia a także dodatkowe drzwi przejściowe, wygodne zwłaszcza przy dużych gabarytach bramy.

Dodatkowa przestrzeń

Po zamontowaniu brama nie wymaga wolnego miejsca wewnątrz garażu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Jest to także idealne rozwiązanie stosowane przy renowacji budynków, nadając im nowocześniejszy wygląd. Szeroka gama rozmiarów umozliwia montaż praktycznie w każdym garażu.

Wytrzymała budowa

Solidność i wytrzymałość gwarantują wysokiej jakości materiały. Konstrukcja bramy wykonana jest z profili cynkowanych łączonych ze sobą poprzez skręcanie. Poszycie bramy dodatkowo jest powleczone poliestrem.

Wyposażenie

Każda brama w standardzie posiada wszystkie akcesoria potrzebne do montażu. Dodatkowo bramę można wyposażyć w stopkę zabezpieczającą skrzydło przed zamknięciem oraz drugi zamek.