Bramy podwieszane

AVIS » Bramy » Bramy przemysłowe » Bramy podwieszane
 

Bramy podwieszane to proste i ekonomiczne rozwiązanie dla przemysłu. Mają zastosowanie zarówno jako przegrody między halami jak i ich zamknięcia. 

Dowiedz się więcej o bramach przemysłowych podwieszanych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:

Zastosowanie

 Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI nie stanowią dodatkowego obciążenia dachu i znakomicie nadają się do obiektów, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można stosować bram segmentowych i roletowych. W przypadku braku nadproża istnieje możliwość montażu bram do sufitu. Bramy podwieszane przesuwne umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach. Wykończeniem bramy jest system elementów uszczelniających, które przylegając do skrzydeł, ścian i posadzki zwiększają izolacyjność bramy.

Konstrukcja

Niezawodna konstrukcja skrzydła wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Łożyskowane rolki zapewniają długoletnią i cichą pracę.

Większa izolacja i estetyka

Wypełnienie stanowi blacha stalowa profilowana – trapez T-10, powlekana farbą poliestrową. Wypełnienie zamocowane jest w układzie pionowym lub poziomym. Jako izolację poszycia można zastosować wypełnienie styropianem oraz panelem PCV. Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działaniem opadów atmosferycznych.

Dodatkowe wyposażenie

Bramy podwieszane przesuwne mogą być wykonane w wersji jednoskrzydłowej lub dwuskrzydłowej (rozsuwanej na obie strony), o symetrycznym lub asymetrycznym podziale skrzydeł. Bramę podwieszaną można zamówić z przeszkleniami, kratką wentylacyjną oraz z drzwiami przejściowymi. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku – jako przegroda oddzielająca dwa pomieszczenia.