Bramy segmentowe

AVIS » Bramy » Bramy przemysłowe » Bramy segmentowe
 

Bramy segmentowe przemysłowe to idealne rozwiązanie zarówno dla nowczesnych hal jak i tradycyjnych budynków warsztatowych i magazynowych.

Dowiedz się więcej o bramach przemysłowych segmentowych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:

Praktyczne bramy

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą

Więcej światła

Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba uzyskania dużej ilości światła, zastosowanie ma brama skladająca się z przeszklonych paneli  aluminiowych. W zależności od poptrzeb można je stosować pojedynczo lub w całości płaszcza bramy

Funkcjonalne

Przy częstym korzystaniu z bramy, praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się drzwi przejściowe montowane w bramie. Czujnik otwarcia drzwi przejściowych gwarantuje, że automatyczne otwieranie bramy jest możliwe tylko przy zamkniętych drzwiach. Drzwi przejściowe można wyposażyć w samozamykacz .

Bezpieczne

Szeroka gama rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa użytkowania oraz funkcjonalności bram. W zależności od wymagań oferowane są tu wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, m.in. przed pęknięciem linek, sprężyn oraz przed zgnieceniem.

Wytrzymałe i cieple

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm. 

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL.

W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.