Bramy uchylne

AVIS » Bramy » Bramy garażowe » Bramy uchylne
 

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i najtanszych bram na rynku. Prosta konstrukcja i funkcjonalność pozwala na zastosowanie bram w garażach i pomieszczeniach gospodarczych nie wymagających utrzymania wyższych temperatur i dużej szczelności.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:

Trwałość i prosta budowa

Brama uchylna to brama na lata. Nie trzeba jej malować ani zabezpieczać antykorozyjnie. gwarancją trwałości są zabezpieczenia antykorozyjne: cynkowanie ogniowe konstrukcji oraz ocynkowanie i powleczenie poliestrowe płaszcza bramy.

bogate wzornictwo

Dostępne są różne wzory i układy wypelnienia: pionowe, poziome oraz w tzw. jodełkę. Ponadto mozna zastosować przeszklenia w postaci okienek.

Docieplenie płaszcza

Dla poprawy izolacyjności można zamówić bramę z docieplonym poszyciem, które stanowi warstwa styropianu oraz panel PCV

Funkcje i wyposażenie

Decydując się na bramę z drzwiami przejściowymi w skrzydle wygodnie wejdziemy do garażu bez potrzeby otwierania całej bramy.

W celu długoletniego i bezpiecznego użytkowania w bramach zastosowano osłony sprężyn, odpowiedni kształt prowadnic, łożyskowane rolki prowadzące oraz zamek z dwupunktowym ryglowaniem.

automatyka

Dla większego komfortu bramę można wyposażyć w napęd ze zdalnym sterowaniem. Otwieranie bramy staje się dużo wygodniejsze. Bezpieczeństwo zapewnia wyłącznik przeciążeniowy, dodatkowo bramę można wyposażyć w fotokomórki.