Drzwi aluminiowe

AVIS » Drzwi » Drzwi aluminiowe
 

Wysoka jakość i estetyka drzwi aluminiowych pozwala na wszechstronne zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne aluminiowe wykonywane są w dwóch technologiach. W pierwszej skrzydło oparte jest na budowie z profili aluminiowych z przegrodą termiczną, wypełnieniem jest panel ozdobny z różnymi ornamentami szklanymi i aplikacjami ze stali nierdzewnej. W drugiej drzwi są obustronnie nakładkowe o szerokości do 1150 mm oraz wysokości do 2200 mm o niezliczonej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i” ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń, typów szklenia. Wartość współczynnika U już od 0,8 W/m2K.

Drzwi panelowe

Drzwi panelowe boczne zostały dopasowane wyglądem do bram segmentowych. Ościeżnica i rama skrzydła wykonane są z profili aluminiowych, zaś wypełnienie skrzydła stanowi panel stalowy stosowany w bramach segmentowych. Profile w standardzie malowane są proszkowo na kolor wg palety RAL, jako opcja możliwe jest okleinowanie renolitami odpowiednimi do koloru okleiny drewnopodobnej na panelu.

Drzwi profilowe

Systemy profili aluminiowych pozwalają na wykonywanie stolarki o różnorakim przeznaczeniu. Dostępne są profile z przegrodą termiczną, stosowane do produkcji drzwi zewnętrznych, oraz profile bez przegrody do drzwi wewnętrznych. Jako wypełnienie skrzydeł można stosować szeroką gamę szyb oraz paneli izolacyjnych.

drzwi przeciwpożarowe

Do produkcji drzwi przeciwpożarowych używane są profile aluminiowe z przegrodą termiczną EI. Wypełnienie skrzydła stanowi szyba pojedyncza, zespolona przeciwpożarowa lub panel o odpowiedniej odporności ogniowej, rama i skrzydło są malowane proszkowo. Istnieje możliwość wykonania w wersji dymoszczelnej z uszczelką opadającą.