Napędy bram przesuwnych

AVIS » Automatyka » Napędy bram przesuwnych
 

Duża liczba modeli siłowników oraz dodadatkowych opcji umożliwia optymalnie dopasować napęd do każdej bramy

Napędy bram NICE info...

Napędy bram BFT info...

Napędy bram CAME info...

.Prawidłowy dobór

Dzięki prawidłowo dobranemu napędowi bramy wjazdowej uzyskamy odpowiedni komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Nasza oferta to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Świetnie sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych.

lampa sygnalizacyjna

Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest zastosowanie lampy sygnalizującej ruch bramy, szczególnie przydatnym przy niebezpiecznej lokalizacji wjazdu czy też w nocy. Komfort użytkowania dopełniają liczne dodatkowe akcesoria, zwłaszcza szeroka gama pilotów.

Akumulator

Jako zabezpieczenie przed brakiem zasilania można zastosować dodatkowe źródło prądu, jakim jest np. akumulator. W razie potrzeby pozwoli na bezproblemowe otwarcie bramy.

Fotokomórki

Fotokomórki zapewniają zatrzymanie się bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie się bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda