Napędy bram skrzydłowych

AVIS » Automatyka » Napędy bram skrzydłowych
 

Szeroka gama siłowników i rozwiązań umożliwia zautomatyzowanie praktycznie każdej bramy. O bezpieczeństwo użytkowania dba szereg dostępnych dodatkowych urządzeń

Napędy bram skrzydłowych NICE info...

Napędy bram skrzydłowych BFT info...

Napędy bram skrzydłowych CAME info...

prawidłowy dobór

Przy wyborze napędu do bramy skrzydłowej należy kierować się nie tylko jego funkcjonalnością, lecz przede wszystkim podstawowymi parametrami, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie. Są to wielkość skrzydeł bramy,potrzebny kąt otwarcia czy też intensywność pracy.  W ofercie można znaleźć innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. 

Rozwiązania

Jednym z rozwiązań odnośnie otwierania bram są siłowniki z tzw. łamanym ramieniem. To rozwiązanie stosowane jest dla bram montowanych na szerokich słupach, np. z klinkieru. Ważną zaletą jest brak dodatkowej centralki montowanej osobno, jak w tradycyjnych siłownikach. Płyta sterująca znajduje się w jednym z siłowników.

Obsługa

Automatykę bram można obsługiwać za pomocą różnych urządzeń takich jak klawiatury kodowe czy czytniki kart zbliżeniowych. Dzięki temu nie musimy mieć zawsze przy sobie pilota, a zaprogramowany kod zabezpiecza przed dostępem innych osób.

Piloty

Piloty do obsługi siłowników to już nie tylko samo urządzenie ale także ciekawy gadget o różnych kształtach i kolorach. W przypadku wielu urządzeń można wykorzystać nadajniki wielokanałowe, dzięki czemu używamy do ich  obsługi jednego pilota.