Automatyka

AVIS » Automatyka
 
Automatyka NICE

Od 1996 roku na polskim rynku Nice zdobył pozycję największego dystrybutora napędów do bram. Nice posiada własną siedzibę wybudowaną za ponad 1 mln USD w Pruszkowie, gdzie znalazło się miejsce na pojemne magazyny, przestronny dział serwisu, dział szkoleń i obsługi technicznej. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od NICE GATE (napędy do bram wjazdowych, napędy bram garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). 
Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność

Automatyka BFT

Włoska firma BFT działa już ponad 30 lat i należy do czołówki producentów mających sieć sprzedaży w Polsce. W swej ofercie posiada bardzo szeroki asortyment automatyki do bram wjazdowych, garażowych, przemysłowych a także szlabany, pełna gama akcesorii zapewniająca pełen komfort użytkowania (piloty, lampy, akcesoria zabezpieczające) oraz systemy parkingowe.

Automatyka CAME

CAME w Polsce zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości automatyki użytkowej przemysłowej i akcesoriów. W ofercie znajdziecie państwo napędy bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, jak również szlabany, kolczatki, słupki parkingowe, oraz kontrolę dostępu. 
Na Polskim rynku firma CAME jest od 2000 roku. W krótkim czasie dołączyła do czołówki firm w sprzedaży automatyki przemysłowej i  automatyki użytkowej.

Napędy do bram garażowych i nie tylko

Planujesz zamontowanie bramy ogrodzeniowej albo garażowej na swojej posesji i potrzebne Ci profesjonalne urządzenia do automatyki? Skontaktuj się z nami! W AVIS zajmujemy się sprzedażą oraz montażem napędów do bram garażowych, ogrodzeniowych, przemysłowych, a także szlabanów. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z województwa podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy do kontaktu!

 

Napędy do bram przesuwnych i wiele więcej

Napędy, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostosowane do wszelkiego rodzaju bram, w tym segmentowych, skrzydłowych, roletowych oraz przesuwnych. Dobór właściwego siłownika ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Nie masz pewności, jaki napęd będzie odpowiedni do Twojej bramy? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać właściwe urządzenie, biorąc pod uwagę takie parametry jak wielkość skrzydeł, szybkość otwierania, a także ciężar.

 

Napędy do bram garażowych, ogrodzeniowych i szlabanów – udogodnienia

Nasze napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych czy segmentowych to gwarancja nie tylko wieloletniej eksploatacji, lecz także wygody i bezpieczeństwa. Do siłowników proponujemy między innymi fotokomórki, piloty do obsługi zdalnej, czytniki kart zbliżeniowych oraz zapasowe akumulatory. W przypadku napędów do bram przesuwnych i szlabanów polecamy zwłaszcza lampy sygnalizacyjne zwiększające poziom bezpieczeństwa na przykład w nocy. Poznaj naszą ofertę!

 

Oferta automatyki do bram i szlabanów od AVIS

W ofercie AVIS znajdziesz napędy do bram garażowych, ogrodzeniowych i przemysłowych, a także szlabanów cenionych światowych producentów jak Nice, Bft czy CAME. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności. Nasze produkty to znakomity wybór zarówno dla prywatnych posesji, jak i wspólnot mieszkaniowych, warsztatów samochodowych czy zakładów przemysłowych. Jesteś zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!