bramy dwuskrzydłowe

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia posesyjne » bramy dwuskrzydłowe
 
Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.
Dowiedz się więcej o bramach skrzydłowych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:
Tradycja

Dzięki ozdobnej bramie dwuskrzydłowej  posesja zyskuje oryginalny charakter i wyszukany styl.  To nowoczesność w tradycyjnym wydaniu. Szeroka gama wzornictwa pozwala dobrać bramy pasujące do nowych trendów w budownictwie jak i starszych architektonicznie budowli.

Konstrukcja

Brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych. Skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy. W zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty. W standardzie stosowany jest symetryczny podział skrzydeł; skrzydło bierne posiada rygiel.

brama ręczna i automatyczna

Brama ręczna wyposażona jest w zamek oraz rygiel blokujący bierne skrzydło do podłoża
 W bramie z napędem nie posiada zamka i rygla, funkcję blokującą pełni napęd. Bezpieczeństwo zapewniają: fotokomórki i wyłącznik przeciążeniowy. Ruch bramy jest sygnalizowany przez lampę.

Kompatybilność

W ofercie dostępne są wymiary typowe a także istnieje możliwość zamówienia bram na dowolny wymiar. Sposób wykonania bram pozwala zestawiać bramy z pozostałymi elementami systemowymi ogrodzenia jak przęsła i furtki.