Bramy przemysłowe

AVIS » Bramy » Bramy przemysłowe
 

Dobór odpowiedniej bramy jest niezwykle istotny dla późniejszego użytkowania i potrzeb danego pomieszczenia. Różnorodność rozwiązań wśród bram segmentowych a także bram roletowych daje możliwość zaprojektowania optymalnego wjazdu i zapewnienia komfortu użytkownikom.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne zamknięcia przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości rozbudowy o opcje dodatkowe stanowią ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Wysoka izolacyjność płaszcza oraz wytrzymała konstrukcja przyniły się do bardzo dużej popularności w branży przemysłowej.

Zobacz więcej o: BRAMY SEGMENTOWE

Bramy roletowe

Bramy roletowe to bramy w standardzie automatyczne, wygodne w obsłudze, wyposażone w trójfazowy siłownik z kasetą sterującą. Dzięki zwartej budowie można je zamontować niemal w każdym pomieszczeniu . Modułowa budowa sterowania pozwala na rozbudowanie jego funkcji o dodatkowe elementy. Wyposażenie opcjonalne to m. in.: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych, zdalne sterowanie pilotem.

Zobacz więcej o: BRAMY ROLETOWE

Bramy podwieszane

Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Bramę można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z dowolnym podziałem skrzydeł. W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł, w zależności od wymagań. Można ją ocieplić, zamontować w niej drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

Zobacz wiecej o: BRAMY PODWIESZANE