bramy przesuwne

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia posesyjne » bramy przesuwne
 

Bramy przesuwne to idelane rozwiązanie dla zamkniecia podjazdu, umozliwiające pełne wykorzystanie miejsca na podjeździe.

Dowiedz się więcej o bramach przesuwnych firmy WIŚNIOWSKI i kliknij w link:

Konstrukcja

Brama przesuwna nie zabiera miejsca, dzięki czemu w pełni można wykorzystać podjazd. Jest konstrukcją samonośną, zespół nośny z rolkami łożyskowanymi posadowiony jest na fundamencie za pośrednictwem śrub fundamentowych. Skrzydło porusza się nad podłożem, dzięki temu nie jest niczym blokowane. W zależności od wzoru wypełnienie stanowić mogą kształtowniki stalowe profilowane lub pełne pręty.

Bezpieczeństwo

Wyłącznik przeciążeniowy powoduje zatrzymanie się bramy i jej cofnięcie, jeżeli skrzydło podczas zamykania napotka na opór, dodatkowo gumowa listwa na czole skrzydła zabezpiecza przed zarysowaniem przy zetknięciu bramy z przeszkodą (np. maską samochodu)

lampa sygnalizacyjna

Lampa ostrzegawcza informuje o zamykaniu i otwieraniu bramy. Estetyczny kształt w pelni komponuje się z całą konstrukcją.

Niewidoczny napęd

Brama zasilana jest napięciem 24 V - w przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka. Pokrywa zabezpieczająca napęd chroni napęd prze warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi i kradzieżą. Automat umieszczony w stalowym słupku bramy przesuwnej WIŚNIOWSKI jest jedynym takim rozwiązaniem na rynku. Zamiast urządzeń zewnętrznych, które często padają łupem złodziei i szpecą ogrodzenie, warto zamówić bramę ze zintegrowanym automatem. Słupek chroni mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi. W razie braku prądu w łatwy sposób można rozblokować automat i otworzyć bramę ręcznie.