bramy skrzydłowe i furtki

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia przemysłowe » bramy skrzydłowe i furtki
 
Bramy skrzydłowe WIŚNIOWSKI to nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania. Produkowane są z niezwykłą dbałością o detale, dzięki czemu powstaje produkt najwyższej jakości.
Zastosowanie

Sprawdzona konstrukcja bram skrzydłowych i furtek zapewnia sprawną pracę w każdych warunkach, stanowiąc jednocześnie solidne zamknięcie terenu. Różne opcje podziału skrzydeł pozwalają na uzyskanie maksymanej funkcjonalności bram skrzydłowych. Skrzydła montowane do słupów za pomocą regulowanych zawiasów pozwalają na otwieranie bramy nawet do 180° (rozwiązanie jako opcja). 

Bramy ręczne

Zamek w bramie ręcznej to pewne i trwałe zamknięcie bramy ręcznie otwieranej, umieszczony w aluminiowej obudowie. Rygiel stanowi pewną blokadę skrzydła mocowaną do fundamentu.

Bramy automatyczne
Płynny ruch bramy skrzydłowej zapewnia napęd, który dobrany jest do szerokości i ciężaru skrzydła oraz intensywności z jaką brama będzie użytkowana.W zależności od potrzeb bramy skrzydłowe można wyposażyć w napęd sterowany za pomocą nadajnika bezprzewodowego bądź sterowania w trybie „Totmann”. Brama z napędem standardowo wyposażona jestw wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki i lampę sygnalizacyjną, które są pewnym zabezpieczeniem, a jednocześnie podnoszą standard użytkowania bramy.
Furtki

W standardzie furtka posiada słupy nośne odpowiednio dobrane do jej gabarytu. Podstawowym spsobem zamknięcia furtki jest zamek wpuszczany z klamką. Opcjnalnie można zastosować zamek w obudowie aluminiowej i elektrozaczep. Producent oferuje także kilka rozwiązań montażu zawiasów do słupów.