ogrodzenia betonowe

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia posesyjne » ogrodzenia betonowe
 

Elementem uzupełniającym  dla systemowych ogrodzeń stalowych są elementy ogrodzeń  betonowych. Szeroka gama kolorów i form pozwala nadać niepowtarzalny wygląd naszym ogrodzeniom.

ogrodzenia łupane

Ogrodzenie łupane GORC to autorski pomysł firmy Joniec wprowadzony na rynek polski w 2003 roku. Swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie- kamienia. System ogrodzeniowy Gorc de luxe GL22 oraz większa wersja GL38, to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni bloczków tworzą unikalną estetykę słupków oraz podmurówki.

Więcej na stronie producenta...

Ogrodzenia modułowe

Oferowane przez firmę Joniec ogrodzenia modułowe to sposób na szybkie, tanie i estetyczne zabezpieczenie każdej posesji. Połączone z przęsłami metalowym, drewnianymi lub PCV tworzą ciepły klimat domu lub instytucji.  Do Państwa dyspozycji stawiamy systemy o kształtach zbliżonych do koła lub ogrodzenia  o prostych kształtach imitujących modułowe bloki kamienne. Płoty betonowe dostępne w naszej ofercie to z pewnością konstrukcje charakteryzujące się wysoką klasą i estetyką, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie aranżacyjne zarówno dla nowoczesnego budownictwa jak i tradycyjnego..Godne uwagi systemy to ROMA Clasic, ROMA Horizon oraz ROMA Perfect

Więcej na stronie producenta...

Podmurówki betonowe

Zastosowanie podmurówek betonowych przy budowie ogrodzeń to doskonały sposób na znaczne ograniczenie kosztów oraz czasu ich realizacji. Podmurówki mają wymiary dopasowane do dostępnych na rynku metalowych paneli ogrodzeniowych z metalu, drewna czy tez tworzywa PCV. Doskonale współgrają również z ogrodzeniami wykonywanymi z siatki.

Więcej na stronie producenta...

Palisady

Palisady łupane to elementy dekoracyjnie często stosowane w architekturze ogrodowej jako zabezpieczania skarp oraz do tworzenia wielopoziomowych kompozycji terenu. Służą również jako wykończenie obrzeży schodów, trawników, parkingów, wjazdów oraz do rabat kwiatowych.

Więcej na stronie producenta...

Gazony

 

Gazony stanowią  elementy dekoracyjne, które mają szczegolnie zastosowanie w ogrodzie. Mogą służyć do ozdobienia parku, ogrodu, do budowy muru, ogrodzenia lub ekranu dźwiękochłonnego, a także do umocnienia skarpy czy nasypu. Dostępne są w różnych kolorach, można je układać na wiele sposobów oraz obsadzać kwiatami, skalniakami lub iglakami. Dzięki temu są one wspaniałą ozdobą, która sprawi, że dom będzie wyglądał kolorowo i wkomponuje się w naturę.