Ogrodzenia posesyjne

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia posesyjne
 

Harmonijne dopasowanie do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu możliwe jest dzięki modułowej budowie systemu ogrodzeniowego, obejmującego bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe.

bramy przesuwne

Sprawne funkcjonowanie bramy gwarantuje jej samonośna konstrukcja. Skrzydło zawieszone nad wjazdem nie wymaga dodatkowego podparcia i dlatego: śnieg, liście czy piasek nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się bramy. Stabilny ruch zapewnia specjalny zespół łożyskowanych rolek prowadzących, a zamontowany na słupku chwytak zapewnia łagodny i pewny dojazd oraz ustala położenie skrzydła bramy w pozycji zamkniętej.

System bramy przesuwnej pozwala na zaoszczędzenie miejsca wewnątrz posesji- brama przesuwa się wzdłuż ogrodzenia. To szczególnie ważne, gdy garaż znajduje się w bliskiej odległości od bramy wjazdowej.

Zobacz więcej o: BRAMY PRZESUWNE

brama dwuskrzydłowa

Posesja zyskuje oryginalny charakter i wyszukany styl, dzięki zamknięciu jej tradycyjną bramą dwuskrzydłową w nowoczesnym wydaniu. Solidna konstrukcja, montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych. Szeroka gama wzornictwa umożliwia wybór wypełnienia pomiędzy kształtownikami stalowymi a prętami z elementami ozdobnymi.

Doskonale nadają się do zamknięcia wjazdów do domów jednorodzinnych. Kupując bramę ręczną masz możliwość montażu automatyki w późniejszym terminie, bez wielkich przeróbek i zbędnych kosztów.

 

Zobacz więcej o: BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Furtka

Wygodne użytkowanie zapewnia zastosowanie zamka z elektromagnesem. Zamek pozwala na otwarcie furtki bez konieczności używania klucza i wychodzenia z domu. Wyłącznik montowany jest w dowolnym miejscu w domu. Wychodząc na zewnątrz wystarczy wcisnąć przycisk zwalniając elektrozaczep, a po opuszczeniu posesji furtka zarygluje się automatycznie.

Zobacz więcej o: FURTKA

Przęsła

Różnorodność kształtów, kolorów, wypełnienia daje nieograniczone możliwości kreowania indywidualnego wyglądu własnej posesji. Możliwość wyboru spośród wielu wariantów: linia ogrodzenia (wklęsła, prosta, wypukła), groty, zakończenia słupków kulą bądź piramidką umożliwiają stworzenie projektu dostosowanego własnych potrzeb i oczekiwań.

Sprawny montaż ogrodzenia - nawet na pochyłym terenie - możliwy jest dzięki jego modułowej budowie oraz specjalnym uchwytom, w które wyposażono słupy. 
Proponujemy uchwyty, dzięki którym segmenty można zamontować do słupów murowanych (np. kamień, cegła) lub stalowych słupów systemowych 

Zobacz więcej o: PRZĘSŁA