ogrodzenia sportowe

AVIS » Ogrodzenia » Ogrodzenia przemysłowe » ogrodzenia sportowe
 

Wszystkie warianty ogrodzeń sportowych wykonywane są według indywidualnego projektu i na potrzeby danego obiektu, opracowane zgodnie z wymaganiami technicznymi w zakresie tego typu inwestycji jak gminnych boisk sportowych budowanych w ramach programu ORLIK, po stadiony piłkarskie, lekkoatletyczne czy wielofunkcyjne

Więcej na stronie producenta...

Modułowa budowa

System VEGA Sport pozwala na uzyskanie konstrukcji ogrodzenia o wysokości nawet 6 metrów. Ogrodzenia nie ograniczają widoczności dzięki zastosowaniu paneli o poszerzonym rozstawie oczek. Modułowa budowa zapewnia łatwy montaż i dowolność w zestawianiu poszczególnych elementów ogrodzenia.

estetyka
Ogrodzenia sportowe WIŚNIOWSKI są tak zaprojektowane, by stanowiąc integralną część obiektu sportowego nie wpływały w znacznym stopniu na otoczenie.  Bez względu na użyty typ lekkich paneli kratowych, czy też ciężkich segmentów, ogrodzenie zachowa estetyczny wygląd. Dowolność w wyborze kolorystyki poszczególnych elementów ogrodzenia pozwala na idealne dopasowanie go do koncepcji danego obiektu, wizji projektanta, czy inwestora.
Bezpieczeństwo

Ogrodzenia sportowe są przystosowane do zabezpieczenia obiektów przeznaczonych do organizacji imprez sportowych, widowiskowych i komercyjnych. W miejscach wymagających szczególnych warunków bezpieczeństwa najczęściej stosuje się panele VEGA 2 Di 2D Super Sport

Kompletny system

W skład systemu ogrodzeń sportowych wchodzą panele, bramy przesuwne, skrzydłowe i furtki, a także wysokie słupy przystosowane do montażu piłkochwytów, dzięki czemu uzyskać można kompleksowe i pewne zabezpieczenie obiektu. Zastosowanie okuć antypanicznych w bramach skrzydłowych oraz furtkach znacząco wpływa na sprawność przeprowadzenia akcji ratowniczej, jak i usprawnienie działań w przypadku konieczności ewakuacji ludzi.