Ogrodzenia

AVIS » Ogrodzenia
 
Gwarancja

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

 

duplex

SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. 

 

malowanie

Malowanie proszkowe

Korzystanie z palety RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej. Oprócz standardowej kolorystyki mamy do wyboru ponad 200 kolorów

 

 

cynkowanie

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

 

Trwałość

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

 

Szeroka gama ogrodzeń

Grodzenie posiadłości lub mienia towarzyszyło ludziom od początku historii. Począwszy od kamiennych, ziemnych, poprzez drewniane, a skończywszy na stalowych oraz betonowych ogrodzeniach ludzie chcieli chronić majątek i domowy mir. Dziś mamy do wyboru wiele rodzajów ogrodzeń w zależności od przeznaczenia – przemysłowe, posesyjne, sportowe. W naszej firmie doradzimy Ci, które z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania dotyczące zabezpieczeń. Do współpracy zapraszamy szczególnie Klientów z województwa podkarpackiego.

 

Ogrodzenia przemysłowe i posesyjne

Przy wyborze ogrodzenia bardzo ważne jest zwrócenie uwagi nie tylko na jego funkcjonalność, wygląd czy zabezpieczenia, ale też trwałość. W naszej firmie oferujemy Klientom bramy ogrodzeniowe Wiśniowski, które są cynkowane i malowane proszkowo w wielu kolorach, by zapewnić ochronę antykorozyjną. Jest to tzw. system DUPLEX gwarantujący wysoką, wieloletnią trwałość oferowanych produktów. To także sposób na uzyskanie wysokiej estetyki bram i ogrodzeń.

 

Bramy ogrodzeniowe Wiśniowski – jakość poparta latami doświadczeń

Wiśniowski to producent oferujący najwyższej jakości bramy ogrodzeniowe, które dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, malując proszkowo lub cynkując. Dzięki temu możemy zaoferować produkt odporny na działanie wilgoci, promieniowania UV czy wahań temperatury. W ofercie znajdziesz bogate w ornamenty ogrodzenia, takie jak bramy posesyjne, furtki i przęsła, które pozwolą Ci ogrodzić dom lub firmę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

 

Dystrybucja ogrodzeń betonowych

W ofercie naszej firmy znajdziesz także ogrodzenia betonowe firmy Joniec i Kost-Bet, których jesteśmy dystrybutorem. To wygodne, solidne rozwiązanie zarówno dla posesji prywatnych, jak i przemysłowych. Ogrodzenie z betonu wygląda estetycznie, a jego elementy są łatwe w montażu. Jeśli zatem szukasz ogrodzeń na miarę Twoich potrzeb – skontaktuj się z naszymi fachowcami. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze! Zadzwoń teraz!