Automatyka

AVIS » Automatyka
 
Automatyka NICE

Od 1996 roku na polskim rynku Nice zdobył pozycję największego dystrybutora napędów do bram. Nice posiada własną siedzibę wybudowaną za ponad 1 mln USD w Pruszkowie, gdzie znalazło się miejsce na pojemne magazyny, przestronny dział serwisu, dział szkoleń i obsługi technicznej. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od NICE GATE (napędy do bram wjazdowych, napędy bram garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). 
Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność

Automatyka BFT

Włoska firma BFT działa już ponad 30 lat i należy do czołówki producentów mających sieć sprzedaży w Polsce. W swej ofercie posiada bardzo szeroki asortyment automatyki do bram wjazdowych, garażowych, przemysłowych a także szlabany, pełna gama akcesorii zapewniająca pełen komfort użytkowania (piloty, lampy, akcesoria zabezpieczające) oraz systemy parkingowe.

Automatyka CAME

CAME w Polsce zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości automatyki użytkowej przemysłowej i akcesoriów. W ofercie znajdziecie państwo napędy bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, jak również szlabany, kolczatki, słupki parkingowe, oraz kontrolę dostępu. 
Na Polskim rynku firma CAME jest od 2000 roku. W krótkim czasie dołączyła do czołówki firm w sprzedaży automatyki przemysłowej i  automatyki użytkowej.