Bramy

AVIS » Bramy
 

Jesteśmy dystrybutorem bram garażowych i bram przemysłowych wiodących producentów krajowych jak i zagranicznych. Naszymi partnerami są m.in. firmy: WIŚNIOWSKI i HÖRMANN.  Współpraca z tak doświadczonymi firmami pozwala dopasować produkty do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Podstawowe zalety:
 

  • Bramy na każdy wymiar - nie ograniczamy się do typowych rozwiązań. Obok standardowej oferty wykonujemy bramy  na wymiar, w dowolnym kolorze
  • Wysoka jakość - aby zapewnić wysoką jakość produktów i usług, firmy wdrożyły Systemy Zarządzania Jakością . Stosowane są najwyższej jakości materiały pozwalające uzyskać wytrzymałe i dopracowane bramy, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania bram
  • Kompleksowe rozwiązania dla domu i dla przemysłu - nasza oferta jest kompleksową propozycją zamknięcia pomieszczenia . Spełnia wymagania profesjonalnego budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

W zależności od przeznaczenia obiektu oferowane są bramy garażowe (dla klienta indywidualnego) oraz bramy przemysłowe do hal produkcyjnych i warsztatów. 

Wiodącym produktem wśród bram garażowych są ciepłe bramy segmentowe oferowane z płaszczem o gr 4cm oraz 6 cm. Mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą napędu. Ofertę uzupełniają bramy roletowe nie zajmujące miejsca pod sufitem (brak prowadnic) a także tradycyjne bramy uchylne i dwuskrzydłowe.